קורס בניית אתרים

המצב הנוכחי
לא רשום
מחיר
₪2500

קורס שליטה מלאה בוורדפרס הוא תוכנית מעמיקה המכסה את כל ההיבטים של שימוש במערכת ניהול התוכן הפופולרית (CMS) לבנייה ולניהול אתרים. הקורס מיועד לאנשים עם ובלי ניסיון שרוצים לקחת את כישוריהם לשלב הבא ולהשיג הבנה מקיפה של הפלטפורמה.

הקורס מתחיל בהיכרות יסודית עם ממשק וורדפרס, כולל לוח הבקרה, התפריטים וההגדרות. התלמידים ילמדו כיצד ליצור ולנהל דפים ופוסטים, כמו גם כיצד להתאים אישית את מראה האתר שלהם באמצעות ערכות נושא ותבניות. הקורס מכסה גם כיצד להשתמש בווידג’טים ובפלאגינים כדי להוסיף פונקציונליות לאתר, כגון טפסי יצירת קשר ושילוב מדיה חברתית.

בנוסף ליסודות, הקורס מתעמק בנושאים מתקדמים יותר כגון סוגי פוסטים מותאמים אישית, שדות מותאמים אישית וטקסונומיות מותאמות אישית. זה מאפשר לתלמידים ליצור אתרי אינטרנט מורכבים ודינמיים יותר, עם יכולת לארגן ולהציג בקלות סוגים שונים של תוכן. הקורס מכסה גם כיצד להשתמש ב-WordPress API לאינטראקציה עם מערכות ושירותים אחרים, כגון פלטפורמות מדיה חברתית ומערכות איקומרס להקמת חנות.

הקורס כולל גם היכרות עם בסיס הקוד של וורדפרס וכיצד להתאים אותו לצרכים ספציפיים. התלמידים ילמדו כיצד ליצור תבניות ופונקציות מותאמות אישית, כמו גם כיצד ליצור תוספים מותאמים אישית. זה ייתן לתלמידים את היכולת ליצור אתרים ייחודיים ומותאמים אישית העונים על הצרכים הספציפיים שלהם.

במהלך הקורס, לסטודנטים תהיה הזדמנות לעבוד על סדרה של פרויקטים מעשיים שיעזרו להם ליישם את כישוריהם החדשים. פרויקטים אלו נועדו להיות מאתגרים, אך גם ברי השגה, כך שהסטודנטים יוכלו להרגיש תחושת הישג תוך כדי התקדמות הקורס.

עד סוף הקורס, התלמידים יהיו בעלי הבנה מקיפה של וורדפרס, ויהיו להם הכישורים והידע ליצור ולנהל אתרים בביטחון. יהיה להם גם תיק עבודות שיוכלו להשתמש בו כדי להציג את כישוריהם בפני מעסיקים או לקוחות פוטנציאליים ולדעת לנהל את  האתר או חנות לעסק שלכם.

קורס זה אידיאלי לכל מי שרוצה ללמוד כיצד להשתמש בוורדפרס ליצירה ולניהול אתרים, כולל מפתחי אתרים, מעצבי אתרים, יוצרי תוכן ובעלי עסקים. זה גם נהדר עבור כל מי שרוצה להרחיב את הידע שלו בפיתוח אתרים ולקבל הבנה מעמיקה יותר כיצד לבנות ולנהל אתרים.